SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Haberler » Oto sipariş sistemi bilgilendirme.

Oto sipariş sistemi bilgilendirme.

Oto sipariş sistemi ile artık canlı destekte sıra beklemeden mesai saatleri dışındada olsa üyeler kendi aralarında alışverişlerini yapabilecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=1yBTyKicIPo

Sistem Nasıl Çalışır ?

Alıcı sipariş geçtikten sonra satıcıya sms gider. Satıcı üye girişi yaptıgında ilanlarım kısmına girerek hangi ürünün satıldıgını ve sipariş geçen üyenin ürünü hangi ch ve npc de alacagını görür.

Satıcı alıcıya ürün hazır mesajı göndererek iletişime geçer. Belirlenen teslimat yerinde satıcı alıcıya ürün teslimatını yapar, teslim ederken mutlaka kanıt olarak video veya teslimat öncesi ve sonrasını gösteren ekran görüntüsü alması mecburidir. Satıcı ürünü teslim ettikten sonra ürünü teslim ettim butonu ile videoyu veya ekran görüntülerini sisteme ekleyip işlemi tamamlar. Alıcı ise ürünü sorunsuz olarak aldıysa ürünü aldım butonu ile siparişini tamamlar.

Eger teslimatta bir sorun oluşursa ürünü teslim almadım butonunu kullanarak Site yoneticisine durumu hemen bildirmesi gerekir. Karakter devirlerini isteyen üyeler kendi aralarında yapabilirler. İtemli karakter devirlerini canlı destek üzerinden gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Uyarılar

1- Alıcı ürünü teslim almadan kesinlikle ürünü aldım diyip onaylamaması lazım.

2- Satıcı ürünü teslim etmeden kesinlikle ürünü teslim ettim butonunu kullanmaması lazım.

3- Teslim etmeyipte teslim ettigini idda eden üyeler veya ürünü alıpta almadım diyen kullanıcıların üyelikleri kapatılır.

4- Telefondan alınan video veya resimlerin bir geçerliligi yoktur. Video veya resmi mutlaka bilgisayarınızdan alınız Server ve karakter adlarının net görünmesi gerekir.

Kolayca video alabilmeniz için fraps veya Bandicam kullanabilirsiniz.

Fraps indirmek için-- Burdan

Bandicam indirmek için--Burdan

itemci.com

  • E. Tarihi : 19.03.2016 23:13
  • Okunma : 27.038
  • Ekleyen : admin

Üye Girişi

Puan Bozdur

Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme