Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım» Legue Of Legend Karakter Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

LOL RP Satın Alma Rehberi İtemci.com

Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Çocuk oyunu olarak piyasaya sürülmüş olmasına rağmen büyük kitlelere de hitap etmiştir. LOL RP kullanılan oyun paralarının başında gelmektedir. Ayrıca orijinal sürümünden bu yana çok çeşitli ödüllere layık görülmüştür.

Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Çocuk oyunu olarak piyasaya sürülmüş olmasına rağmen büyük kitlelere de hitap etmiştir. LOL RP kullanılan oyun paralarının başında gelmektedir. Ayrıca orijinal sürümünden bu yana çok çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Dünyanın en fazla oynanan oyunu olan bu oyun 67 milyon kullanıcı tarafından halen oynanmaktadır. 3 farklı mod üzerinden oynana bir oyun olmak ile birlikte her modun kendisine özel özellikleri bulunmaktadır.

Ne İşe Yaramaktadır?

LOL RP parası oyun oynamaya yardımcı olur. Kazanılan puanları kullanarak şampiyon kitleleri sonsuza kadar açmaya yardımcı olmaktadır. IP kazanımına da yardımcı olmak maksadı ile de kullanılmaktadır.

EpinSultan

Satın Almak Gerekli midir?

Bu anlamda RP almak IP kazanmak ve şampiyon kitleleri sonsuza kadar açmak için mutlak surette gereklidir. Daha pahalı olarak kostüm kıyafetleri, bazı geçici kostümler veya kalıcı kostümler için şampiyon animasyonları ve bazı efektleri ayarlar.

Peki, Bu RP Nasıl Satın Alınır?

Oyuna gönül vermiş oynamaktan zevk alan her oyun sevenlerin alım yapması oyun içi bir gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda oyuna devam edilebilmesi için RP alınmalıdır. Peki, nasıl alınabilir bu RP? RP oyuna devam etmek isteyen bir oyuncu için almak avantajına olacaktır. Belli bir noktadan sonra oyun alıma yönlendirmektedir. Alım yapmak isteyen oyuncuların yaşadıkları temel sorun dolandırılma problemidir. En basit ve kolay temin edilebilecek adres "www.itemci.com" sitemizde mevcuttur. Bu siteden güven ile alım yapıla bilir. Site içerisindeki RP satın al kısmından rahatlık ile alım yapılabilir. Bu site tarafından güvenli alışveriş yapıla bilinmektedir. www.İtemci.com sitemizden LOL RP satın alabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 24.07.2019 03:37
  • Okunma :172
  • Ekleyen :admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme

Kredi Kartı Bakiye Yükleme