Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım» Zula Altın Alma Za Yükleme

Zula Altin Gold Za Alma İtemci.com

Uzun yıllar önce kurulan firmamız, itemci aracılığıyla zula altın alma ve metin 2 yang konusunda detay bilgilere ulaşabilirsiniz. Firmamıza resmi web sitemiz olan www.itemci.com adresimizden online olarak erişim sağlayabilirsiniz.

MMOFPS türündeki Türkiye’de ilk defa yapılan Zula oyunu içerisinde Türkiye haritası ve Türk olan karakterler vardır. İlk Türk oyununun para birimi zula altındır. itemci.com sitesinden zula oyunu için zula altın satın alıp oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Yetkili satıcısı olduğu Zula oyununu itemci farkıyla en güvenli şekilde oynarsınız.

Zula Altın Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’nin ilk MMOFRS türündeki oyunu olan Zulada ki altınları almak için itemci sitesini ziyaret edin. Güvenli oyun oynama yeri olan sitede zula altın alıp satmak hiç bu kadar keyifli olmayacaktır. 2.450+245 Zula Altını, 5.000+500 Zula Altını, 10.500+1.050 Zula Altını, 26.500+2.650 Zula Altını, 54.000+5.400 Zula Altını, 100.000+10.000 Zula Altını, 180.000+18.000 Zula Altın kampanyaları ile zula altın satın alabilirsiniz.

EpinSultan

Zula Altın Nasıl Satılır?

Uzun süreli oynadığınız Zula oyununda biriktirdiğiniz Zula altınları satmak için site aramanıza gerek kalmadan itemci farkı ile kolaylıkla satabilirsiniz. Satışa çıkardığınız zula altınlar satıldığında ister başka oyun isterseniz de Türk Lirası olarak geri alabilirsiniz. Türk Lirası olarak almak istediğinizde paranız tanımlı hesabınıza zaman kaybetmeden yatar.

Zula Altın Fiyat Uygunluğu Nedir?

Zula altınları alırken piyasanın en uygun fiyatına alabileceğiniz tek yer itemci’dır. Aldığınız zula altınlar siz oyununuzu oynarken hesabınıza yüklenir. Oyun oynamaya devam edebilirsiniz. Yaptıkları zula altın kampanyaları sayesinde az fiyata daha çok alma imkânınız oluyor. Stokta olan zula altın kampanyalarından % 10 indirim imkânı sağlıyorlar. Sepete atın ürün, sepet onaylanıp ödemesi yapıldıktan sonra anında hesaba geçiyor. Türkiye'nin ilk ve tek MMOFPS türündeki zula için zula altın almanın ve oyunu oynamanın en keyifli adresi olan İtemci sitemizden Zula Altını satın alabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 24.07.2019 03:45
  • Okunma :4.631
  • Ekleyen :admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme

Kredi Kartı Bakiye Yükleme