Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım» League Of Legends Riot PointsRp Satın Almak İtemci.com

League Of Legends Riot PointsRp Satın Al

League Of Legends Riot Points(Rp) Satın Al

            League of Legends, kısa adı ile LoL, rekabetçi fantazi temalı çevrim içi çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. Dünyanın en popüler bilgisayar oyunu olduğu söylenebilir. League of Legends, bu tarz oyunların altın standardıdır ve her geçen gün git gide genişleyen bir oyuncu havuzuna sahiptir.

League of Legends Ne Tür Bir Oyundur?

            League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilmiştir. 27 Ekim 2009'da bir çocuk oyunu fikri olarak piyasaya sürülmesine rağmen League of Legends, büyük bir rekabet sahnesi ve daha da büyük bir oyuncu tabanı ile kendi amacına ulaşmıştır. Oyun, Altın Joystick Ödülü ve orijinal sürümünden bu yana sayısız ödül kazanmıştır. 67 milyonun üzerinde aylık aktif oyuncu ile League of Legends, dünyanın en çok oynanan PC oyunudur. League of Legends, üç oyun modunda sınıflandırılır. Klasik, Summoner'ın Rift haritasında veya Curved Treeline'de oynanabilir. Dominion, ve ARAM, bir başka haritadadır. Her modun kendine özel öğeleri ve diğer modlarda bulunmayan özellikleri vardır.

            Riot, oyun oynamaya devam etmeye yardımcı olur. Riot puanı noktaları (oyundaki eşleşmeleri oynarken kazanılan) veya Riot puanları (gerçek para ile satın alınan) kullanarak şampiyon kilitlerini kalıcı olarak açmayı sağlar. Riot puanları, IP kazanımı artırmak için de harcanabilir, ancak RP satın almak son derece gereklidir. Daha pahalı kostüm seçenekleri, efsanevi ve nihai kostümler için şampiyonların animasyonlarını, bazı efektleri ve hatta seslendirmeleri ayarlar. Bu kostümlerin bir şampiyonun dövüş kabiliyeti üzerinde fiili bir etkisi yoktur.

 Riot RP Nasıl Satın Alınır?

League of Legends, oynadıkça vazgeçilemeyen oyunların başında gelir. Kesinlikle denemeye değecek bir platformdur. Arkadaşlar ile birlikte oynamak, daha eğlenceli olacaktır. İster rahat ister rekabetçi olsun, oyunda herkes için bir şeyler var. Bu oyuna yeni başlayanlar da çok fazla korkutulmamalıdır. League of legends, diğer savaş arenası oyunlarından daha kullanıcı dostudur.

Stok Ve En Uygun Fiyatlar İçin Tiklayiniz.

  • E. Tarihi : 24.07.2019 03:54
  • Okunma :8.836
  • Ekleyen :admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme

Kredi Kartı Bakiye Yükleme