Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım» Metin2 Ep Kuponu Nedir? Ep Kuponu Oyun İçi

Metin2 Ep Kuponu Nedir. Oyun İçi Ticareti

Metin2 Ep kuponu ejder parasının nesne market de oyuncular arası ticareti yapılabilir bir şekilde satışa sunulmuş halidir. Ep kuponunu metin2 takım yöneticilerinin belirlediği tarih aralıklarında nesne marketten ejder parası sayesin de belirli miktarlarda satın alabilirsin. 

Ep kuponu sadece nesne market de satışa sunulmaz oyuncular kendi aralarında ep kuponunu yang karşılığı ticaretten veya pazarlar aracılığıyla satışa sunmaktadır. Örneğin bir oyuncu nesne market üzerinden ep kuponu satın alıp oyunda kurucağı pazarda satın aldığı ep kuponunu yang karşılığı satabilir. Fakat her karakterin belirli bir Ep kuponu alma limiti vardır bu limitler şöyle sıralanmaktadır.

Sitemiz Üzerinden Nesne Market Ürünleri Kısmından Nakite Çevirebilirsiniz.

Ep kuponu sistemi tam olarak oyuncuların yang karşılığı ile ep elde edebilmesi için özel bir etkinlik ürünüdür ve bu etkinlik ortalama 3 ayda bir metin2 takımı tarafından forum üzerinden duyurulmaktadır.  Bu durumda hesabınızda yeterli miktarda ejder parası mevcut ise sizler de ep kuponu satın alabilir bunları diğer oyunculara metin2 yang karşılığında satabilirsiniz. Böylelikle elde etmiş olucağınız yang normal satın alıcağınız yang'a göre ban riskini daha düşük tutma olanağı sağlar. Eğer hesabınızda yeterli ejder parası yoksa metin2 ep sayfamıza tıklayarak hesabınıza ep yükleyebilirsiniz.

www.itemci.com

  • E. Tarihi : 25.07.2019 03:16
  • Okunma :6.878
  • Ekleyen :admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme

Kredi Kartı Bakiye Yükleme