SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Döviz Kurları

• 3.8009 TLDolar
  • 4.0493 TLEuro

İstatistikler

• Toplam Üye125.415
  • Online Üye223
  • Online Ziyaretçi409
  • Bugün Ziyaretçi1.520
  • Toplam Sipariş148.801
  • Teslim edilen Ürün3.746.740

Yardım » Nasıl İtem Alıp Satabilirim ?

Nasıl İtem ve Yang Alıp Satabilirim.

Sistem nasıl işliyor ?

İtem alacak kişi öncelikle üyeliği yoksa üyelik alarak banka hesaplarından birisine ödemesini yapar ve ödemesi bakiyesine işlenir.Ardından item için sipariş verir. Sipariş verdigi anda

satıcının cep telefonuna sms gider. Satıcı itemini Canlı destekden teslim eder ve ücreti bakiyesine yüklenir. İtem alan kişi
itemi canlı desteğe bağlanarak oyun içerisinden teslim alır.

Begendigim İtemi Nasıl alırım ?

Öncelikle yeteri kadar bakiyenizin olması gerekiyor. Bakiyeniz yeterli ise almak istediginiz item için sipariş verirsiniz. Siz sipariş verdiginiz anda
satıcıya sms gider satıcı  bize itemi teslim eder. Siz de itemi bizden teslim alırsınız satıcı ile iletişim kurmazsınız.

Nasıl item satarım ?

Siteye üye girişi yaptıgınız zaman karsınıza cıkan menüde İlan ekleme bölümünden ilanınızı verirsiniz. İlanınız onayımızdan sonra sitede yayınlanmaya
başlar İteminiz satıldıgı zaman sitede kayıtlı olan cep telefonunuza sms gelir sms i gönderen itemci dır. En geç 1 gün içinde itemi canlı destek hattından
yetkili arkadaslara teslim edersiniz ve paranız bakiyenize yüklenir. ( satış fiyatınızın % 10 u kesilerek bakiyenize yüklenir örnegin 100 tl lik bir item sattıgınızda bakiyenize 90 tl yüklenir )

İtem sattım paramı nasıl alırım ?

Satığınız itemin ücreti sitedeki bakiyenize yüklenir. Siteden Bakiye bozdurma talebi yaparak bakiyenizi banka hesabınıza aktarabilirsiniz.Para çekme talebi yaparken havale işlem ücreti talep edilen bankaya göre 1 ile 3 TL arası değişir ve çekilen tutardan tahsil edilir.

İtem satısı güvenlimidir ?

itemci siz üyelerimize güvenli bir item alım - satım ortamı sunmaktadır . Satıcı ve Alıcı asla iletişime geçmezler sadece itemci ile muhattap olurlar.
Alıcı itemi gelmezse parasını rahatlıkla geri alabilir çünkü item gelmeden para satıcıya aktarılmaz bu yüzden alıcının parası www.itemci.com havuzunda güvendedir.

Satıcı itemi teslim ettigi anda parası bakiyesine sistemimiz tarafından yüklenir. İtem satıp paramı alamadım gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmaz 
çünkü item ücreti alıcı tarafından itemci.com a önceden teslim edilmiştir.

Alacagım item legalmi ?

itemci sadece item satışlarına aracılık eder. İtemin öncesi ve sonrasını bilemez.İtem legal veya  illegal diye bir garanti vermez. Sadece İtemin güvenli bir sekilde aktarılmasını saglar.

İtem aldım ne zaman gelir ?

Almak istediginiz item için sipariş verdiginiz andan itibaren satıcının itemi teslim etmesi için 1 gün süresi vardır. 1 gün içinde satıcı itemi sitemize
teslim etmezse satış iptal edilir ve paranız bakiyenize geri yüklenir.

İtem satmak ücretlimidir ?

İtem satış ilanı vermek ücretsizdir..İtem satış işleminden  itemci.com  % 10 komisyon almaktadır. Bu ücret satıcıdan kesilir. Örmegin 100 tl lik bir item sattıgınız zaman bakiyenize 90 tl geçer.

İtemim satıldı ne yapmalıyım ?

İteminiz satıldıgı zaman cep telefonunuza itemci.com dan sms gelir. Sms geldigi zaman en geç 1 gün içinde sitedeki canlı destek hattından itemi bize teslim etmeniz
gerekiyor 1 gün içinde teslim etmezseniz satıs iptal edilir.

Dikkat edilecekler

1- ) İteminiz satıldıgı zaman size gelen sms te göndirici bir numara degildir. Gönderici  itemci' dır. Bir numaradan böyle bir sms alırsanız kesinlikle güvenmeyin
2- ) itemci.com asla sizden iteminizi bir msn üzerinden istemez bizimle iletişime geçeceginiz tek adres SİTEDEKİ CANLI DESTEK HATTIDIR KESİNLİKLE BASKA BİR SEKİLDE İLETİŞİME GEÇMEYİZ.
3- ) İlan verirken kesinlikle iletişim bilgilerinizi yazmayın onay alamazsınız ve ilanınız yayınlanmaz 
4- ) İlanlarınız biz onay verdikten sonra sitede yayınlanmaya baslamaktadır ilan verdim yayınlanmadı gibi sorularla lütfen canlı destek hattını mesgul etmeyin
5- ) İtem satısının gerçekleşmesi için geçen süre 1 gundur 1 gün içinde iteminiz gelmezse satısınız iptal edilir.
6- ) İtemi satışa cıkarırken en az 25 tl ücretle satabilirsiniz

Hertürlü sorunlarınızda :09:00 -01:00 arası canlı desteğe bağlanarak yardım isteyebilirsiniz.

saygılarımızla

• E. Tarihi : 24.12.2012 23:22
  • Okunma : 63.691
  • Ekleyen : admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html