SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

İstatistikler

• Toplam Üye149.066
  • Online Üye95
  • Online Ziyaretçi180
  • Bugün Ziyaretçi8.791
  • Toplam Sipariş82.778
  • Teslim edilen Ürün489.811

Yardım » Karakter ve İtem Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

Karakter ve İtem Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

Karakter ve İtem Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

1- Karakter veya item alacak kişi öncelikle üyeliği yoksa üyelik alarak banka hesaplarından birisine ödemesini yapar ve ödemesi bakiyesine işlenir. Ardından karakter veya item için sipariş verir.Sipariş verdigi anda satıcının cep telefonuna sms gider. Satıcı karakter satmış ise id şifre mail id şifre vb tüm bilgileri ,canlı destek operatörüne teslim eder.  item veya yang satmış ise ürünü Canlı destekden operatöre oyun içi teslim eder.

(Not: Bazı durumlarda ban riski olmasın diye itemci, alıcı ile satıcıyı oyun içinde buluşturup teslimatı direk satıcıya yaptırabilir. Satıcıya teslim edecegi karakter adı ve teslimat yeri söylenir satıcı alıcıya direk teslimatı yapar. Teslim ederken video veya resim almak zorundadır. Resim alırken bir vermeden önce birde verdikten sonra resim alınması gerekir. )

2-    Satıcı tüm bilgileri verdikten sonra alıcıya sistem tarafından site içi mesaj – cep telefonuna sms gönderilir. Alıcı canlı desteğe bağlanır aldığı ürün yang veya item ise buluşma yeri belirlenip ürün teslimi yapılır.Alınan ürün karakter ise aktarılacak maili operatöre yazar karakter devir işlemi tamamlanır. Satıcı 24 saat içerisinde ürünü getirip teslim etmez ise sipariş 24 saat dolduğunda iptal edilir. Alıcının parası bakiyesine eklenir.

3- 24 saat dolmadan sipariş iptali kesinlikle yapılamaz. Alıcı sipariş geçerken İlanda yazan süreyi göz önünde bulundurması lazım, Satıcı ürünü teslim eder ise alıcının siparişi iptal ettirme imkanı yoktur. Sipariş iptali ancak satıcı ürünü getirmediğinde yapılır. İlan süresi dolmadan sipariş iptali kesinlikle yapılmaz. Lütfen sipariş geçerken ürünü iyi inceleyip sipariş geçiniz. Yanlış veya hatalı siparişlerinizde sorumluluk size aittir. Satıcılardan başarılı ticarette 20 TL ye kadar 2 tl 20 tl ve üzeri satışlarda % 10 komisyon alınır. (örn: 100 tl de 10 tl 150 tl de 15 tl. Satılan tutar üzerinden % 10 hesaplanır.) Satıcı bakiyesine eklenen parayı istedigi zaman banka hesabına çekebilir.

Alıcının yapması gerekenler:  Alıcı sipariş geçmeden önce satıcı ile site içi mesajlaşarak alacağı karakter ismini öğrenip karakterin geçmişi hakkında satıcıdan detaylı bilgi alabilir. Ve ayrıca karakterin ss video kaydı olup olmadığını araştırabilir. itemci.com olarak karakter ve item alışverişlerinde sadece aracılık yapmaktayız, teslimattan sonra alıcının parası gönderildiği için sipariş iptali para iadesi yapılmamaktadır. İlanlardaki hiçbir ürün itemci.com a ait değildir, itemci.com sadece aracılık hizmeti vermektedir, Teslimat sonrası oluşabilecek tüm sorumluluklar alıcıya aittir. Unutmayınızki bazı oyun kurallarına göre tl ile hesap veya item alıp satmak ban sebebidir. Oyun içerisinde kesinlikle tl ile ticaret yaptığınızı kimseye yazmayınız.

Çok sorulan sorular

Sipariş verdim bakiyemden kesildi ya parayı alıp karakteri vermezse ?

Alıcı sipariş verdiği zaman para itemci.com havuzunda kalır teslimat ve devir işleri bittikten sonra satıcının bakiyesine aktarılır. Teslimat yapılmaz ise 24 saat dolduğunda sipariş iptal edilir alıcının parası bakiyesine eklenir.

Sipariş verdim karakterim hala gelmedi ?

Satıcının teslimat için 24 saat süresi var. 24 Saat içerisinde getirip teslim etmesi gerekir. 24 Saat içerisinde getirmez ise sipariş iptal edilir alıcının parası bakiyesine eklenir.

Sipariş geçtim Alıcıya Ulaştınızmı- sms gönderdinizmi- aradınızmı ?

Sipariş geçildiği an sistemimiz tarafından satıcıya site içi mesaj, cep telefonuna sms, ve e-posta bilgisi otomatik olarak gönderilmektedir.

Sipariş geçtim ürün ilanlarda görünmüyor ?

Sipariş geçtiğiniz an ürün başka alıcılar tarafındanda sipariş geçilmesin diye sistem tarafından ilanlardan kaldırılır. İtem siparişlerimden siparişinizi görebilirsiniz.

Sipariş geçtim ama iptal etmek istiyorum iptal edermisiniz ?

Sipariş geçtiğiniz an satıcıya sms ve site içi mesaj bilgisi gitti için sipariş 24 saat dolmadan iptal edilemez. 24 saat içerisinde satıcı ürün teslimini yapar ise alıcının vazgeçme hakkı yoktur, sipariş iptali olmaz.

Sipariş geçildikten sonra aldığım ürün nerde kaldı vs gibi sorularla lütfen canlı desteği meşkul etmeyiniz. Ürününüz hazır olduğu zaman sistem tarafından sms ve site içi mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

• E. Tarihi : 14.07.2013 16:16
  • Okunma : 234.362
  • Ekleyen : admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Bahşiş Sistemi

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html