Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım » Legue Of Legend Karakter Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

Legue Of Legend Karakter Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

Legue Of Legend Karakter Alışveriş Sistemi nasıl işliyor ?

1-    Karakter alacak kişi öncelikle üyeliği yoksa üyelik alarak banka hesaplarından birisine ödemesini yapar ve ödemesi bakiyesine işlenir. Ardından karakter veya item için sipariş verir.

Sipariş verdigi anda satıcının cep telefonuna sms gider. Satıcı id şifre mail id şifre vb tüm bilgileri Canlı destekden operatöre teslim eder.

 

2-    Satıcı tüm bilgileri verdikten karakterin kontrolleri yapılır ilanda yazılan ile teslim edilen karakter arasında uyuşmazlık var ise sipariş iptal edilir alıcının parası bakiyesine eklenir. Sorun yok ise alıcıya sistem tarafından site içi mesaj – cep telefonuna sms gönderilir. Alıcı canlı desteğe bağlanır ve devir işlemi alıcının verdiği maile gerçekleşir, sipariş tamamlanır.

Alıcının yapması gerekenler:  Alıcı sipariş geçmeden önce satıcı ile site içi mesajlaşarak alacağı karakter ismini öğrenip karakterin geçmişi hakkında satıcıdan detaylı bilgi alabilir. Ve ayrıca karakterin ss video kaydı olup olmadığını araştırabilir. itemci.com olarak karakter ve item alışverişlerinde sadece aracılık yapmaktayız, teslimattan sonra alıcının parası gönderildiği için sipariş iptali para iadesi yapılmamaktadır. Teslimat sonrası oluşabilecek tüm sorumluluklar alıcıya aittir.

Çok sorulan sorular

Sipariş verdim bakiyemden kesildi ya parayı alıp karakteri vermezse ?

Alıcı sipariş verdiği zaman para itemci.com havuzunda kalır teslimat ve devir işleri bittikten sonra satıcının bakiyesine aktarılır. Teslimat yapılmaz ise sipariş iptal edilir alıcının parası bakiyesine eklenir.

Sipariş verdim karakterim hala gelmedi ?

Satıcının teslimat için 24 saat süresi var. 24 Saat içerisinde getirip teslim etmesi gerekir. 24 Saat içerisinde getirmez ise sipariş iptal edilir alıcının parası bakiyesine eklenir.

Sipariş geçtim Alıcıya Ulaştınızmı- sms gönderdinizmi- aradınızmı ?

Sipariş geçildiği an sistemimiz tarafından satıcıya site içi mesaj, cep telefonuna sms, ve e-posta bilgisi otomatik olarak gönderilmektedir.

Sipariş geçtim ama iptal etmek istiyorum iptal edermisiniz ?

Sipariş geçtiğiniz an satıcıya sms ve site içi mesaj bilgisi gitti için sipariş 24 saat dolmadan iptal edilemez. 


Sipariş geçildikten sonra aldığım ürün nerde kaldı vs gibi sorularla lütfen canlı desteği meşkul etmeyiniz. Ürününüz hazır olduğu zaman sistem tarafından sms ve site içi mesaj ile anında bilgilendirileceksiniz.

  • E. Tarihi : 15.11.2014 15:13
  • Okunma : 3.405
  • Ekleyen : admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme

Kredi Kartı Bakiye Yükleme

Facebook