Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım » İki Aşamalı Güvenlik Sistemi

İki Aşamalı Güvenlik Sistemi Nasıl Çalışır.

Değerli üyelerimiz hesabınızın güvenlik seviyesini artırmak için geliştirmiş olduğumuz bu basit kurulumlu program ile,artık bilgisayarınız keylog yesede şifreniz çalınsada hesabınıza kimse giremeyecektir. Lütfen kurulumu aşağıdaki resimli anlatıma bakarak yapınız.

Hesap güvenliğiniz için 2 Aşamalı dogrulama sistemi kısa zaman sonra zorunlu hale getirilecektir. 

1- İlk aşamada ios veya android telefonlarınızdan Google Authenticator uygulamasını indiriyoruz.

2- itemci.com üyeliğimize giriyoruz. Sağdaki menüden üye ana sayfaya giriyoruz altta güvenlik ayarlarına giriyoruz.

3- İki aşamalı dogrulamayı aktif ediyoruz.

4- Şifremizi ve soldaki kodu yazıp devam ediyoruz.

5- Telefona indirdiğimiz Google Authenticator uygulamasını açıyoruz. Açtıgımızda itemcideki barkodu programa okutuyoruz ve itemci'deki ekranda çıkan kodu kaydediyoruz. 

Kurulumumuz tamamlanmış oldu denemek için üyeliğinizden çıkıp tekrar giriş yapabiliriz.

itemci.com a üye girişi yaparken Google Authenticator programımız açık olursa iyi olur. Mail ve şifremizi yazıp giriş yaptığımızda Google Authenticator programında yazan kodu itemcideki kutuya yazıyoruz ve giriş işlemimiz tamamlanmış oluyor. 

Hertürlü soru ve sorunlarınız için canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz.

itemci.com

• E. Tarihi : 03.03.2017 22:04
  • Okunma : 5.344
  • Ekleyen : admin

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar