Steam
SteamE-Pın
Google Play
Google PlayHEDİYE KODU
Metin2
Metin2Ejder Parası
ZULA
ZULAAltin
SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum

Yardım» Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

İlan Sistemi İçinde Alış-Satış Gerçekleştirme İtemci.com

NOT: Sipariş verdiğiniz ürün size teslim edilmezse, teslimat süresi bittikten sonra paranız sitedeki profilinize geri yüklenir.

NOT: Alıcı onay vermezse canlı desteğe bağlanarak onay alabilirsiniz.

NOT: Sahte sms başlıklarına DİKKAT!. İtemci sitesi size hiçbir şekilde kime teslimat yapıcağınızı mesaj yoluyla iletmez ve sizde hiçbir şekilde oyun içinde verilen ürünü geri istemez.

1- Sipariş vermek isteyen kişinin site üzerinden kayıt Olması gerekmektedir. Ardından sitedeki hesabına bakiye yüklemesi gerekmektir.

2- Alıcı kişi sipariş verme işlemini gerçekleştirir.

3- Alıcı sipariş verdiğinde satıcı kişinin telefonuna ürününüz satıldı diye mesaj gelir, bu mesajı alan satıcı, alıcının belirttiği oyun bölgesine giriş yapar. Satıcı ilanlarım bölümüne gelerek satılan ilanında hangi nicke nerede teslim edileceği bilgilerini ulaşır ve ardından oyuna giriş yaparak teslimat sırası boyunca video kaydetme programlarıyla kayıt alır ya da teslimattan önce ve teslimattan sonra ekran görüntüsü alarak teslimatını gerçekleştirir.

Satıcının dikkat etmesi gereken yerler:

*Teslimat sırasında görüntünün net okunması gerekmektedir.( Metin2 oyunu için: sohbet penceri, envarter penceresi, alıcının oyundaki nicki, server ismi net görünmelidir.

4- Satıcı teslimat yaptıktan sonra satılan ilana gelerek teslimat kanıtlarını sisteme ekler. Bu form eklendikten sonra alıcı site içerinde dolaşımında otomatik pencere olarak Siparişe Onay ver sayfası çıkar buradan onay verir. Onay vermediği takdirde site yetkililerine otomatik bildirim düşer, site yetkilileri kanıtlara baktıktan sonra siparişi onaylar bakiye satıcıya geçer

5-Bütün Konular İçin Canlı Destek Birimlerimizden  Yardım Alabilirsiniz. İtemci.com

  • E. Tarihi : 15.07.2019 02:57
  • Okunma :7.986
  • Ekleyen :Sezer

Üye Girişi

Kredi Kartıyla Kredi Yükle
Zula İlanlar

Metin2 İlanlar

Metin2 PvP İlanlar

League Of Legends İlanlar

Steam İlanlar

CS GO İlanlar

https://www.itemci.com/server/1268-item-satis.html

DarkOrbit İlanlar

Legend Online İlanlar

Nostale İlanları

Point Blank İlanlar

İninal İle Bakiye Yükleme

Kredi Kartı Bakiye Yükleme